Тернопіль, бульв. Шевченка, 9
TBSchool@tneu.edu.ua
+38 097 093-66-24

Марина Маслова, викладачка TBS та kmbs: «Це програма про інновації, тобто про зміну існуючих сфер і створення нових»

Марина Маслова, викладачка TBS та kmbs: «Це програма про інновації, тобто про зміну існуючих сфер і створення нових»
автор

Викладає в Тернопільській бізнес-школі фахові дисципіни. Фахівець-практик, з досвідом роботи з українськими та міжнародними компаніями. Також викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі та керує програмою Executive MBA.

Марина ділиться своїми думками щодо магістерської програми «Бізнес-інновації».

«Бізнес-інновації» — сучасна програма, де молоді, вмотивовані до розвитку і створення нового учасники програми зустрічаються з викладачами й експертами-практиками з бізнесу, щоб створити щось абсолютно нове. Програма насамперед дає можливість та заохочує створити власний проект у дружньому, безпечному та професійному середовищі. Суть програми окреслює її назва. Це програма про інновації, тобто про зміну існуючих сфер і створення нових.

Студенти в першу чергу повинні мати бажання та амбіцію змінювати світ і середовище навколо себе. Це потребує сили волі та дисципліни, адже це — довгий шлях. Три виклики, з якими вони стикаються під час навчання: трансформація способу мислення, управління власним часом та робота в команді.

«Навчання» у сучасному сприйнятті, це більше не пасивне сидіння в аудиторіі та сприйняття інформації від лекторів. Тому під час програми здобувається звичка до lifelong learning (навчання протягом життя). Адже щороку приблизно чверть інформації, яку студент вивчив, застаріває. Тому виходить, що саме вміння шукати і засвоювати нові знання стають надважливими.

До спроможностей до навчання додаються ще й інші: лідерські, комунікативні, вміння вести проекти. Найбільш складний етап навчання — написання магістерського проекту. Це зібрання воєдино всього, чому навчилися та застосування цього об’єму на практиці.

У студентів під час навчання дуже змінюється спосіб мислення. Викладачі, експерти та ментори ставляться з великою повагою до суб’єктності учасників програми. Таким чином молодь отримує спроможність народжувати нові ідеї та реалізовувати їх. Також учасники програми навчаються шукати рішення глобальних проблем, знаходячись у локальному середовищі. Такий спосіб мислення наразі є великою перевагою для молоді під час побудови кар‘єри.

Зміна способу мислення — це спроможність створювати те, чого дійсно прагнеш. Це думка: «Я можу впливати на зміни. Вони стаються не тому, що хтось, десь, щось вирішив, а тому, що я хочу та спроможний їх робити. Як самостійно, так і в команді».

 

Share

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Взяти участь

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше Прізвище (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×
Olav Aarna

Професор державного управління та права, доктор наук у галузі інженерії.

Голова науково-дослідної ради Естонської бізнес-школи, радник урядів ряду країн та учасників міжнародних проєктів з питань реформування системи освіти та забезпечення якості вищої освіти. Ректор Талліннського технічного університету (1991-2000), ректор Естонської бізнес-школи (2000-2003), депутат парламету Естонії (2003-2007). Автор близько ста наукових праць, член Академії наук Естонії, зовнішній член Фінсько-Шведської академії інженерних наук, почесний доктор технічного університету Тампере (Фінляндія).

   

Olav Aarna_2

×
Mart Kikas

Тренер з бізнес-моделювання, стратегії та лідерства.

Викладач Естонської бізнес-школи та Porto Business School (Португалія), тренер Academy of Innovation Coaching та Academy of Executive Coaching, консультант з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації. Випускник Норвезької бізнес-школи (MBA) та Тартуського університету (магістратура, соціологія), здобувач на докторську ступінь в Естонській бізнес-школі. Був радником голови Фонду розвитку та заступником генерального директора Управління з питань громадянства та міграції Естонії, працював у банківському секторі та маркетингу, заснував і керував низкою видавничих та рекламних компаній.  

Mart Kikas_2

×
Юлія Савостіна

Підприємець, засновниця та керівник руху Made in Ukraine, журналістка, блогерка.

Працювала журналістом, ведучою та продюсером на національних українських телеканалах серед яких СТБ, ICTV, 2+2, Україна. Займалася PR-діяльністю, в том числі в агентці Pillar PR. Сьогодні основними напрямками діяльності Юлії та команди Made in Ukraine є популяризація підприємництва в Україні, проведення фестивалів, продакшн програм «Успішні в Україні» та «Мандруй СВОЄ», виробництво путівників та сувенірів.

Mart Kikas_2

×
Марина Маслова

Експертка з питань стратегічного управління та сталого розвитку, MBA.

Має багаторічний практичний досвід підприємницької та управлінської діяльності в різних галузях економіки. Співзасновниця освітнього проєкту Sustainability room. Керуюча партнер консалтингової компанії «UFV Consulting». Спеціалізація – стратегія, сталий розвиток.

Має практичний досвід реалізації Ідеї бізнесу в успішні бізнес-моделі. Проводила зміни організацій у ролі керівника, власника компанії та зовнішнього експерта. У минулому керівник програми Executive MBA Києво-Могилянськоі бізнес-школи. Місія Марини – розвивати потенціал людей, надати можливість власникам, управлінцям та їх командам свідомо формувати себе та якість своїх управлінських рішень з фокусом на майбутнє.

Mart Kikas_2

×
Олександр Сударкін

Експерт у сфері особистої та професійної комунікації, підприємець із понад десятирічним досвідом, доцент кафедри менеджменту та економіки  МІМ, директор програми pre-MBA Менеджмент і Лідерство, викладач для курсів PMD, MBA, Senior Executive MBA, консультант з питань організаційного розвитку та управління персоналом в компанії Pucelik Consulting Group, кандидат економічних наук.

За плечима Олександра — понад 13 років досвіду бізнес-консультування великих компаній у 7 країнах світу. Серед компаній, що користуються послугами Олександра та використовують його тактики: Райффайзен Банк Аваль, Фокстрот, Visa, Укрпошта, Енергоатом.

image9

×
Світлана Калашнікова

Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директорка Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Співзасновниця та експертка ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку».

Координатор проєктів Програми Темпус ЄС «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (2013-2016 рр.), Міжнародного Фонду «Відродження» — «Правові засади реалізації Болонського процесу в Україні» (2012-2014 рр.), Програми вдосконалення викладання у вищій освіті, що реалізується у партнерстві з Британською Радою в Україні (2019-2021 рр.). Є автором понад 100 наукових публікацій.

unnamed

×
Валерія Міляєва

 

Провідний науковий співробітник навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор психологічних наук, професор.

Менеджер проєкту Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging міжнародної програми TEMPUS,  учасниця групи координаторів команд у проєкті Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України з ініціативи British Counsil в Україні, учасниця українсько-польського проєкту  Інноваційний університет і лідерство, учасниця міжнародного українсько – литовського проєкту Розвиток лідерів НУШ.

 

unnamed (1)

×
Наталія Гордійчук

 

Засновниця компаній Агрітема, Агрібактер, партнер консалтингової компанії UFV Consulting, член Ради Директорів міжнародної асоціації Donau Soja. MBA

Має досвід роботи в агропродовольчому бізнесі з 2000 року. Працювала в іноземних та українських компаніях на посадах від керівника проєктів до директора з маркетингу й розвитку бізнесу. З 2012 року має власні компанії, які займаються виробництвом, маркетингом, продажем та популяризацією мікробних та біологічних препаратів для вирощування с/г культур.

Автор ідеї Ukrainian Food Valley. Випускниця Еxecutive МВА Києво-Могилянської Бізнес-школи. Розробила та впровадила англомовний міжнародний курс AgriFood МВА в KMBS, викладач курсу «Логіка Доданої Цінності».

gordijchuk1-86459-blackwhite

×
Анастасія Владичинська

 

Засновниця Vladychynska Consulting, авторка та викладачка Першої в Україні Школи сервісу kmbs. Єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією DiJulius Goup – світового лідера в питаннях побудови сервісу. Створює сервіс для компаній майбутнього та вмикає сервісне мислення.

Понад 15 років досвіду, закінчила Академію для управлінців з клієнтського досвіду в США (CXEA,OH), вчилась в Інституті Діснея і в Ritz-Carlton, студентка Нью-Йоркського університету для спікерів.

 unnamed-2-blackwhite

 

×
Оксана Волошина

 

HR-директор Альфа-Банк Білорусь, MBA

Має більше 19 років досвіду у сфері управління персоналом у провідних міжнародних та вітчизняних компаніях, у галузях телекомунікаційного, ресторанного бізнесу та фінансовому секторі в Україні, Казахстані та Білорусі.

Пройшла шлях від спеціаліста по роботі з персоналом до посад HR директора, Члена Правління, компаній з чисельністю персоналу понад 4 тисяч працівників, реалізуючи на практиці провідні інструменти управління персоналом. Також має досвід організаційного консалтингу, коучинга перших осіб та управлінських команд. Була відзначена в 2014 році в топ-20 кращих Директорів по персоналу України (Delo.ua), й компанії, в яких очолювала HR департамент, були неодноразово визнані в рейтингах кращих роботодавців України. У 2019 році була в топ-5 кращих експертів в сфері управління персоналом в Казахстані. Оксана закінчила факультет кібернетики Київського університету ім. Тараса Шевченка та є випускницею EMBA Києво-Могилянської бізнес-школи.

 
 

 

 55437896_2054179604630282_1947473772713869312_n-kopyya-blackwhite

×
Володимир Василевський

 

Підприємець, інвестиційний менеджер, бізнес-консультант. Директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області. Ключова експертиза – фінанси, інвестиції, стратегічне планування – стратегічний маркетинг, реструктуризація бізнесів та антикризові стратегії. Додаткова експертиза – сертифікований менеджер з регіонального розвитку.

Досвід роботи понад 27 років консультування вітчизняних та міжнародних компаній в Україні: видавництво «Школярик», спільне українсько-словацьке підприємство «Фем-інвест», ПП «Продекспорт», ТОВ «Глібівська компанія натуральних напоїв», Збаразький сирзавод та інші. На даний час активно працює в сфері залучення інвестицій у Тернопільську область та Україну. Портфель активів у роботі – понад 600 млн. гривень. 

 

 image11

×
Руслан Захарченко

 

Підприємець, бізнес-консультант, MBA

20 років в ІТ індустрії, з яких 18 в ELEKS, де починав як джуніор програміст (коли компанія мала 30 працівників) і завершив як СЕО (коли компанія була 1200+ працівників). Має практичний досвід бізнес трансформації компанії для забезпечення росту. Є засновником і СЕО консультаційної компанії NP Consulting та СЕО ІТ компанії Edvantis. Бере участь у наглядових радах кількох ІТ компаній.

 14fe-47cc-424a-97fe-7d5e19095107-blackwhite

 

×
Олександр Воронцов

 

Засновник та CEO Техінагро.

Випускник Тернопільської бізнес-школи, навчався на програмі Manager Training Programme (Німеччина). Понад 10 років досвіду в аграрному секторі, з них понад 5 років в управлінні продажами. Працював з брендами John Deere та Mann+Hummel. Відповідав за розвиток нових бізнес-напрямків та їх інтеграцію в існуючі бізнес-процеси, управління бізнес- проєктами та підтримку продажів, Farming 4.0 у компаніях-лідерах галузі

 photo5337273851089890687-blackwhite

 

×
Олена Гузар

 

Керівник Тернопільської бізнес-школи, завідувач кафедри філологічних дисциплін початкової освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка, експерт у галузі комунікативного лідерства, лінгвістики та бізнес-етики, кандидат філологічних наук, докторант Естонської бізнес-школи.

Має понад тридцятирічний досвід викладання у вищих навчальних закладах. Директор Україномовної літньої школи у рамках проєкту сімнадцяти років співпраці ТНПУ з Університетом Ватерлоо та Саскачеванським Університетом (Канада), гостьовий професор Торонтського Університету в рамках гранту ім.Петра Яцика, запрошений викладач української мови як іноземної в Саскачеванському Університеті (Канада), менеджер проєкту Євросоюзу Темпус «ELITE» та керівник проєкту Британської Ради в Україні «Ukrainian Teaching Excellence Programme» (ТНПУ).

photo_2020-01-07_22-12-40

×
Наталія Лагоцька

 

Незалежний бізнес-консультант, тренер, PhD

14 років досвіду викладання в університеті та управління в сфері вищої освіти. Як ментор співпрацює зі стартап-командами та підприємцями з питань моделювання бізнесу, загального управління та маркетингу підприємств. Є автором тренінгів для бізнес-аудиторії та курсів із креативності й підприємливості для дітей та підлітків.

16387982_1240441496045311_3508458788271235572_n

×
Сергій Вінницький

 

Проєктний менеджер в Україні Центру дослідження менеджменту Естонської бізнес-школи, керівник програми Менеджмент бізнес-інновацій Тернопільської бізнес-школи.

Має багаторічний досвід викладання курсів з фінансового та інвестиційного менеджменту на міжнародних академічних програмах національного університету та неакадемічних курсів з бізнес-моделювання та підприємництва.

.

photo_2020-01-07_22-04-33

×
Юрій Стах

 

Експерт з маркетингу в IT, Head of Marketing в компанії ByteAnt

Має більше 8 років досвіду в маркетингу продуктових, аутсорсингових та аутстафінгових компаній. Професійне поле інтересів включає контент-маркетинг, SEO, веб-аналітику та PR. Любить книги, кіно та інтелектуальні ігри.

image7

×
Сергій Дмитришин

 

Засновник та CEO ІТ-компанії Crowdin LLC, програміст

Понад 10 років досвіду в управлінні бізнесом. Зараз відповідає за стратегічний розвиток та зміцнення позицій компанії, серед клієнтів якої Microsoft та Facebook, як постачальника програмного забезпечення. Навчався у KMBS i LvBS.

image1

×
Олексій Войтенко

 

Викладач, PhD, Head of Marketing LinkUp Studio

Має більше 7 років досвіду викладання та адміністративної роботи в університеті. Професійне поле інтересів включає менеджмент та цифровий-маркетинг. Сприймає бізнес як цілісний організм, що керується єдиним баченням та стратегією. У вільний час аналізує створення диджитал-продуктів. Автор тренінгів з менеджменту та самоменеджменту.

image4

×
Євгеній Блінов

 

Фахівець з маркетингу та комунікацій, співзасновник та керуючий партнер маркетингової агенції Смисли

Має досвід трансформації брендів та комплексного управління маркетингом. Консультант з питань бренд-комунікацій та розвитку клієнтоцентричності компаній

Здобув управлінську освіту, випускник Тернопільської бізнес-школи

photo5244643638582030980

×